Çalışma Saatlerimiz

P.tesi-C.tesi: 9:00 - 19:00

Telefon

0216 592 88 83

Teknik Servis

Kadıköy Soğuk Oda Servisi

Kadıköy soğuk oda servisi, Kadıköy soğuk hava deposu teknik servisi, Kadıköy soğutucu tamiri, Kadıköy soğuk oda buzlanma çözümleri Kadıköy soğuk oda servis hizmetleri, Kadıköy soğutma tamiri, bakım ve onarım işleri için 7/24 teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.Soğutmansan kuruluşu olan soğutma teknik Soğuk Hava Depo İmalatı, Soğuk Oda Servisi ve Su Soğutma Sistemleri(Su Soğutma Makinaları) imalatı yapmadır.

Soğuk Oda Servisi , Soğuk odaların, teşhir buzdolaplarının, ticari dondurucuların ve diğer ilgili ünitelerin tasarımı, yapımı ve montajında 15 yıldan fazla bir deneyime sahip olan SOĞUTMASAN İhtiyaç duyduğunuz soğuk odayı almak için istediğiniz uzmanlığa sahiptir. Ve uzman ekibi ile 7/24 teknik destek hizmeti sağlamktadır. Gıda dağıtım şirketleri, restoranlar, pastaneler, kasaplar çiftlikler ve daha fazlası dahil olmak üzere Soğutmasan en büyük üreticilerinden bazıları için tercih bir fimadır.. Soğuk depo sorunlarınızı nasıl çözebileceğimizi keşfetmek için bizi 0530 543 79 36 arayabilirsiniz.

İstanbul Anadolu yakasında 7/24 soğuk oda servisi vermekteyiz. Teknik destek için www.sogutmasan.com veya 0530 543 79 36 nolu numarayı arayarak bizlerde destek alabilirsiniz


Destek Formunu Doldurun

Adınız*

Soyadınız*

Email Adresiniz*

Telefon*

İl

İlçe

Açık Adresiniz:

Talepte Bulunduğunuz Teknil Servis: